O firmie

Firma z tradycjami

Przedsiębiorstwo Chemistik jest producentem i dostawcą klejów na rynek konsumencki i przemysłowy. Początki działalności naszej firmy sięgają 1988 roku, kiedy to rozpoczęliśmy produkcję monomerów cyjanoakrylowych i wprowadziliśmy na rynek jeden z pierwszych klejów cyjanoakrylowych dostępnych w Polsce, znany obecnie pod marką Cyjanopan.

Szeroka oferta

Zgodnie z rosnącymi wymaganiami rynku, poszerzyliśmy ofertę dodając wiele nowych produktów, między innymi specjalistyczne kleje przemysłowe firmy Three Bond oraz urządzenia dozujące Techcon Systems i roboty przemysłowe Janome. Współpraca ze wspomnianymi partnerami pozwala nam zaoferować, oprócz szerokiej gamy klejów przemysłowych i urządzeń do ich aplikacji, roboty przemysłowe wraz z osprzętem dozującym.

Międzynarodowa działalność

Jesteśmy także obecni na wielu rynkach europejskich zarówno pod marką własną jak i produktami „private label” wytwarzanymi na zamówienie naszych kontrahentów. Świadczymy także usługi blistrowania i konfekcjonowania cieczy i past w tuby, butelki oraz inne opakowania wskazane przez zleceniodawcę. Nasze długoletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra gwarantują wysoką jakość produktów przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen.

Konfekcjonowanie cieczy oraz konfekcjonowanie past.

Jedna ze specjalizacji firmy Chemistik to konfekcjonowanie cieczy oraz konfekcjonowanie past. Posiadamy zautomatyzowane linie produkcyjne, które usprawniają ręczne etapy porcjowania i pakowania. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć duże zlecenia w przystępnych cenach i atrakcyjnych terminach realizacji. Jeśli więc jesteś hurtownikiem, producentem cieczy lub past, czy też zajmujesz się wyłącznie dystrybucją zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy przedstawią ofertę na konfekcjonowanie cieczy oraz konfekcjonowanie past dostosowaną do wymagań i potrzeb Klienta.

konfekcjonowanie cieczykonfekcjonowanie cieczykonfekcjonowanie pastkonfekcjonowanie cieczykartusze napełnianie

close
[vc_btn title="JTNDZGl2JTNFJTJCJTNDJTJGZGl2JTNFJTBBJTNDZGl2JTIwY2xhc3MlM0QlMjJteV9jbGVhcmZ4JTIyJTNFJTNDJTJGZGl2JTNF" color="blue" style="modern" shape="rounded" align="center" size="xs"]

Partnerzy

Dostawca światowej klasy rozwiązań w zakresie precyzyjnego dozowania cieczy, past oraz szerokiej gamy akcesoriów, jak: strzykawki, końcówki dozujące, tłoczki itp.

Zapraszamy na polską stronę internetową lub bezpośrednio do serwisu www firmy Techcon Systems.

 

www.dozowanie.net
www.techconsystems.com

Japoński producent wysokiej klasy robotów przemysłowych typu desktop (stołowych) oraz SCARA wykorzystywanych w szerokiej gamie aplikacji takich jak: dozowanie cieczy i past, lutowanie selektywne, wkręcanie śrub, „pick and place” i wiele innych.

Zapraszamy do odwiedzenia polskiej strony internetowej lub to strony Janome Japan

 

www.dozowanie.net

www.janomeie.com

Jeden z najbardziej znanych Japońskich producentów klejów i uszczelniaczy oraz innych środków stosowanych w przemyśle.

Zapraszamy do odwiedzenia polskiej strony internetowej lub strony ThreeBond Japan.

 

www.threebond-europe.com

Dystrybutorzy

Wyroby pod marką Chemistik System są dostępne w wielu krajach, głównie na rynkach Europy środkowej i wschodniej. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem.

Dotacje unijne

Zakup linii technologicznej do pakowania 1-gramowego kleju – jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku – przyczyniająca się do rozwoju Przedsiębiorstwa CHEMISTIK M.Gadaj B.Draczyński S.J.

Polityka środowiskowa

Jesteśmy świadomi, że prowadzona przez nas działalność gospodarcza oraz my sami wpływamy na środowisko naturalne.

Staramy się w sposób racjonalny korzystać z zasobów naturalnych, takich jak woda, powietrze czy energia i tam gdzie to możliwe ograniczać ich zużycie.

Optymalizujemy wykorzystanie surowców i innych materiałów przeznaczonych do produkcji.

Wszyscy pracownicy są zobowiązani do proekologicznej gospodarki odpadami zapewniającej ich segregowanie, powtórne wykorzystanie lub unieszkodliwianie zgodnie z wymogami prawa.

Nasza Polityka opiera się na obowiązujących aktach prawnych oraz osobistym zaangażowaniu całej załogi firmy Chemistik.

Najwyższa jakość

Najwyższą jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają otrzymane certyfikaty: ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015.